Совсун , що плаче ? … Її мітлою звідти ніхто не вижене …

 

Стельмах ФБn

З 1 травня 2016 року, відповідно до постанови Кабміну від 6 квітня 2016 р. № 292, було передбачено підвищення посадових окладів держслужбовців. Перший заступник Міністра освіти і науки України Інна Совсун розповіла, що влада не забезпечила виділення коштів для реального підвищення заробітної плати державним службовцям: “За новим законодавством головний спеціаліст державного органу мав би отримувати оклад у розмірі 4308 грн.+ надбавки. У сумі мала б виходити сума, при якій потенційно можливо було б говорити про залучення хороших фахівців. Це ще не конкурентна зарплата, але вже щось. От тільки при цьому забули виділити на це гроші. Тому для того, щоб заплатити нові оклади, але при цьому не вийти за межі фонду оплати праці – бухгалтерія виплатить чисті оклади, але знімає абсолютно всі надбавки”.

Коментарі
Татьяна Калинина Значить треба таких горе чиновників скорочувати. Толку з них 0!…
 Slava Malar
Slava Malar Вигоди від звільнення Совсун: економія бюджетних коштів; безпека для ВНЗ; підвищення ймовірності проведення справжніх реформ у освіті.
 Anatoliy Shiyan
 Anatoliy Shiyan Ой-ой-ой! Як же ж жаль чиновників МОН! Я пропоную: кожен викладач ВНЗ скидається із своєї зарплати по 10 гривень і бере “на окормлення” 1 (одного) чиновника МОН. У нашому університеті близько 450 викладачів – це 4,5 тисячі грн. ДОДАТКОВОЇ зарплати.
Я б вибрав “.. Совсун..”!
А за це – цей чиновник буде лобіювати інтереси мого університету. 🙂
Так одночасно і корупцію “подолаємо”. 🙂

Vasil Grubinko
 Vasil Grubinko Так, так вже і є…, бо на ставку, яку отримує чиновник МОН, в Києві не проживеш…
Kolia Kolia
 Kolia Kolia Ничево им привезут зарплату
 Иван Николаевич
Vladimir Kalyuzhniy
 
(мнение Козьмы Пруткова)
BLOGS.KORRESPONDENT.NET|KORRESPONDENT.NET
Zoriana Krasnova
 Zoriana Krasnova Что она плачет? Их метлой оттуда никого не выгонишь… Ни ее бывшую “лжепомощницу” Ганну, ни зам дир департамента международной политики Светлану Шаповал, которые больше в разъездах, как и Совсун, по заграницам и получают коммандировочные в иностранной валюте… А она все плачет…
Татьяна Калинина
 Татьяна Калинина Нехай скорочуюють своїх кумів та підлабузників: і гроші з’являться …
Суспільні Науки

Суспільні Науки Безграмотна аферистка. Чому Л.Гриневич її залишила, хтось знає?