Реформування освіти: погляд з середини

t_1_eliza

На часі питання реорганізації та закриття малокомплектних шкіл. В районі таких 10.

Кореспондент Район.Рожище споробував розібратися у цій ситуації.

Ще не вщухли суперечки у селах Квітневе,Немир та Іванчиці. Саме у тих населених пунктах найбільше протестують і намагаються не допустити реорганізацію батьки та вчителі.

Зрозуміти їх можна. Приміром у Квітневому нове, добротне приміщення, і всього лиш нестача у двоє дітей. Як відомо, суть нової реформи в тому, що реорганізації чи ліквідації підлягають ті школи, де менше 25 учнів, але мало комплектність класів, а це менше 5 учнів в одному – теж «підштовхують» школу до реорганізації. Втім, в Рожищенській РДА у школі села Квітневе цій проблемі пообіцяли зарадити силами влади і громади.

«Ми намагаємося зберегти школу. Багато дітей відвідують школу у сусідньому селі. Тепер директор та громада переконують батьків, щоб діти ходили до Квітневого. Є також переселенці, їх також переконують, щоб діти відвідували цю школу. Якщо класи укомплектуються – школу закривати ніхто не буде», – констатувала голова РДА Інна Гайворонська під час засідання комісії райради з питань депутатської діяльності, правопорядку, охорони здоров’я, гуманітарних та соціальних питань.

http://rozhyshche.rayon.in.ua/news/8963-reformuvannia-osviti-pogliad-z-seredini