“Инна Совсун – мастерица художественного свиста”

 

Сенев Александр

Перший заступник Міністра освіти і науки України розповіла про ситуацію щодо скорочення дисциплін, які вивчають студенти.
VNZ.ORG.UA
Еще реакции
Комментарии
Stanislav Orzhehovsky

Stanislav Orzhehovsky А шо цю бакалавршу ще не звільнили?

Григорій Мельник
Григорій Мельник зразу видно що людина не в темі. об’єм навантаження (в цілому по спеціальності на 1 семестр) залежить не від кількості предметів а від тижневого навантаження.
Тобто від кількості аудиторних годин на весь тиждень.
Наприклад беремо 26 год. в тиждень на Еще

Григорій Мельник ответил · 2 ответа · 9 ч
Александр Культенко

Александр Культенко Мені вона подобається, розумна жінка

Александр Культенко ответил · 4 ответа · 10 ч
Григорій Мельник
Григорій Мельник а ще обсяг загальнофакультетського навантаження зменшують відміною поділу груп на підгрупи на лабораторних роботах
😉

Andrew Sabo

Andrew Sabo Чего-то она опоздала! Дробление было в 90-е, тогда министерство резало часы существующих предметов, а в ВУЗиках взамен создавали новые. Досоздавались до того, что с советских 30-35 (что и без того очень много!) число предметов на уровень специалиста выросло до 70-75! Кончено, у нас ОЧЕНЬБ МНОГО предметов: вон в порядочном английском универеза все 4 года бакалаврата изучают всего 8-12, и им хватает.

Владимир Кравченко

Владимир Кравченко В цьому семестрі курс “Маркетинг” – 5 груп, близько 100 студентів. Лекції.

Nataliya Parkhomenko

Nataliya Parkhomenko А у нас об’єднали філософію, політологію та соціологію))) В один предмет))) Для першого курсу))) Цікаво, хто і де дробить)))

Mikhail Borisov

Mikhail Borisov Инна Совсун – мастерица художественного свиста, ведь сами же министерские все как один говорят, что количество преподавательских ставок определяется количеством студентов. 🙁

Ihor Shelevytsky

Ihor Shelevytsky Не актуально. Нема сенсу. Ставки не залежать від кількості дисциплін. Вони залежать від числа студентів. Є правда бажання у викладачів обовязково мати залік чи іспит 🙂. Правда можна й не дробити, але студента добити. Дисциплінами на 3-4 семестри 🙂. Йнапхати туди всього що душа бажає. Насправді є проблема між реальними годинами дисципліни і фактичними вимогами викладачів. Дисципліна ознайомча на 16 годин із заліком, а викладач робить так, що студент нічого крім охорони праці не може вчити. Бо треба законспектувати законодавчу базу, написати 4 реферати, самостійно опрацювати 80 питань й т.д. й т.п. Хто намагається за 32 години з програміста філософа зробити, хто філолога. Багато талантів у ВИШах 🙂.

Написать комментарий …

https://www.facebook.com/groups/261451893969652/permalink/969541213160713/