Думки після третього засідання Комісії МОН

Козачок 20

Думки після третього засідання Комісії.

1. Все більше нагадує «мильний серіал» на кшталт «Рабині Ізаури»(

2. Очевидним є затягування роботи Комісії її головою, хоча члени Комісії уже готові переходити до прийняття рішення по суті наших звернень. Зростає невдоволення і серед заявників, і серед членів Комісії.

3. Сьогодні по суті не розглянуто жодного питання, хоча фактів вільного поводження з Законом та його трактування нинішньою адміністрацією НАУ було надано більш, ніж достатньо.

4. На засіданні Комісії також не прозвучало жодного разу словосполучення «управлінські рішення», хоча основним її завданням є оцінити якість управлінських рішень нинішньою адміністрацією НАУ. Саме ця «якість» і профпридатність групи «з адміністрування», яких завів до університету Квіт, призвела до найгучнішого скандалу у вищій освіті за останні роки.

5. Складається враження, що О.Шаров навмисне стримує прийняття рішення. За наявною інформацією, в роботу Комісії втручається відставлений Квіт. Наполягання перенести наступне засідання на 13 липня 2016 року цьому підтвердження. Сьогодні до порядку денного роботи Комісії не було внесено цілий ряд наших звернень, які стосувалися якості управлінських рішень, вчинених Харченком.

6. Голова Комісії вже реально «підставляє» Міністра своєю бездіяльністю, оскільки демонструє процес, а не результат.

7. Бліденько і смішно виглядав Харченко, якому в прямому ефірі з обох боків тикали пальцями та текст, який потрібно озвучити, Майснер і Липовий. Він не володіє ситуацією зовсім.

8. Вкотре потішив «юрист» Майснер. Більшого ідіотизму, ніж вимагати пояснення від суду як виконати його рішення, годі було б придумати. Від сьогодні до «з адміністрування» може причепитися ще й прізвисько «паралельна реальність»)

9. Пасажі Харченка про «бурхливий розвиток університету» також потішили. Так само як і «допомога КПІ у створенні безпілотників». Коня кують, а жаба й собі ногу підставляє) Для того, щоб оцінити рік при владі «бородянської банди», достатньо звернутися до опублікованих рейтингів. Ми стрімко падаємо(

10. Симптоматично, що сьогодні не прийшов підтримати рейдерів жоден з директорів Інститутів. Не було Гудманяна, В.Чепіженка, Юдіна, Муранової та ін., які завжди були присутніми і змушували приходити на засідання своїх підлеглих.

11. Студенти не зобов’язані проводити пряме таємне голосування на першу вимогу адміністрації. Вони були обрані до складу вченої ради університету на каденцію її роботи. Студрада працює згідно з чинним «Положенням про органи студентського самоврядування».

12. Дискутуючи на предмет легітимності вченої ради не було згадано про те, що її нелегітимність була доведена ще на першому засіданні Комісії Державною інспекцією навчальних закладів.

13. Прізвища осіб, які не дають університету працювати в штатному режимі, озвучені на засіданнях Комісії у виступах. Це Квіт, Бадрудінов, Майснер, Харченко, Шульга, Іванова, Калита та особи, яких вони привели, які не мають жодного стосунку до вищої школи.

14. І насамкінець. Робота Комісії співпала в часі з виступом Президента України в університеті ім. П.Могили в Миколаєві. Він говорив правильні речі: про автономію університетів, професіоналізм, розвиток науки, права студентського самоврядування тощо. Правовий нігілізм, який культивується в НАУ, явно дисонує з риторикою Глави Держави.

Продовжуємо боротися. Все буде добре)

Комментарии
Володимир Богуцький
Володимир Богуцький Пане Ярославе! На моє звернення до міністра про незаконність назви юридичного університету в порушення закону відповіла не очільниця МОН, а О.Шаров! Відповідь О. ШАРОВА–це знущання над здоровим глуздом! Крім цього, в юридичному університеті нелігітиЕще

Ярослав Козачок ответил · 1 ответ
Михаил Чайкин
Михаил Чайкин Вот если бы наши “революционеры. честные госслужащие” и прочие учили историю. то они бы ззнали, кто такой Матрос Железняк. почему “Караул устал” и от чего к чему это случилось. ВОт у нас в стране скоро случиться это же.

Игорь Ликарчук
Игорь Ликарчук Пане Ярославе. На жаль, мої НАЙГІРШІ прогнози щодо роботи цієї комісії справджуються. Її діяльність можна було завершити уже давно і поставити крапку у цьому багатосерійному, на жаль, не мильному серіалі. Але.., якщо зірки запалюються, то це, вочевидь, комусь потрібно.

Ярослав Козачок ответил · 2 ответа
Vladimir Vovk
Vladimir Vovk Не хотелось бы кого то огортать, но судя по всему госпожа министр просто спускает все в долгоиграющий и очень нудный, а , как следствие , дорогой для государства, процесс затягивания принятия решений! Это прекрасный путь продолжения начатых недоминистрЕще

Vladimir Vovk
Vladimir Vovk Голова комиссии просто смеётся и всё!

Ярослав Козачок ответил · 1 ответ

 

https://www.facebook.com/yaroslav.kozachok/posts/582581348591282