А Совсун все мало грошей…

Лещенко

А Совсун все мало грошей. Про бідних головних спеціалістів турбується. А про те, що у керівного складу заробітні плати все ж таки піднялися мовчить. Нехай поділиться

Перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун стверджує, що Кабінет міністрів не забезпечив виділення коштів для реального підвищення заробітної плати державним службовцям.
PRAVDA.COM.UA
Комментарии
Татьяна Калинина
 Татьяна Калинина Дивно, чому ця шахрайка і досі там сидит. Чи такою була умова для Гриневич, чи вона нічого не знає і не бачить? Аби залізти в крісло! Всі вони огидні!
Микола Моторний
Микола Моторний Це Совсун “підказала” Майстру спорту з фехтування Квіту та куратору освітянського спорту Гевку (заст. міністра по квоті Свободи), щоб відібрати понад 15 мільйонів гривень в українських дітей (для фізичного виховання і спорту) на якийсь проект “Горизонт”. Ось вам турбота про здоров”я нації, підготовка до армії, захисту Вітчизни. Та хіба ці повії не знають, що кволий і хвирий школяр або студент ніколи не вчитимуться добре. Чудово знають!Тоді хто сепари і “руки” Кремля!!!! Нині Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України на “канікулах”, бо немає за що проводити різноманітні фізкультурно-спортивні заходи … Попереду зимова і літня Універсіади-2017. Чому мовчать свободівці Мірошниченко і Бенюк. Набийте рило Гевку і відправте його на фронт. Нехай там продемонструє свою фізичну та інтелектуальну готовність. Туди і Квіта, а санітаркою Совсун. Як на мене, то ситуацію з освітянською фізкультурою і спортом зможе поправити новий міністр – пані Лілія Гриневич. На неї вся надія!!!!!!!!!!!!!!!!

https://www.facebook.com/rpr.reformy/posts/300605703605037?pnref=story