На Сумщині цього літа, дітлахів навчатимуть іноземній мові закордонні волонтери

 

70648534.preview

На Сумщині цього літа, дітлахів навчатимуть іноземній мові закордонні волонтери.Про це під час засідання колегії облдержадміністрації повідомила директор Департаменту освіти і науки Олена ПОПОВА.

За словами Олени Попової, у цьому році в області збільшилася кількість мовних таборів більше ніж у 10 разів. Якщо в минулому році на теренах Сумщини працювало лише 22 табори відпочинку із вивченням іноземної мови, то нині їх уже 243.

«За результатами участі в конкурсі на кращий проект літніх мовних таборів «GoCamps», що відбувся в Україні в березні 2016 року за підтримки громадської організації GoGlobal та Посольства США в Україні, Міністерства освіти і науки України, компанії Microsoft, статус «GoCamp» отримали 8 навчальних закладів Сумської області, – розповіла учасникам засідання колегії куратор галузі освіти Сумщини. – У мовних таборах цих навчальних закладів працюватимуть іноземні волонтери».

Посадовець також з прикрістю зазначила, що, на жаль, у Середино-Будському районі та в Березівській об’єднаній громаді немає жодного мовного табору.

 

http://regionews.sumy.ua/?q=node/70061